Для незрячих діток у Львові триває інклюзивний тиждень

У Львові триває інклюзивний тиждень для незрячих діток з різних куточків України, організований в рамках реалізації шведсько-українського проекту «2Inclusion». Щодня для 10-ти незрячих інклюзят зі Львова, Рівного, Хмельницького, Вінниці, Дніпра, Миколаєва та Херсона організовують цікаві зустрічі та розвиткові заняття, а також тренінги з просторового орієнтування з тростиною. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Тренінги  проводять  шведські викладачі Матті   Яткола  і  Алексей  Усов,  корекційно-розвиткові  заняття – залучені фахівці.

 

Зі слів Оксани Потимко, організатора події, сьогодні о  першій  половині  дня  співробітники Ресурсного центру  Львівської  політехніки   разом  із  залученими  фахівцями продовжуватимуть заняття з незрячими дітьми. Паралельно шведські  спеціалісти  з  просторового  орієнтування  займатимуться індивідуально  з  кожною  незрячою  дитиною,  навчаючи  її  володіти тростиною і орієнтуватись самостійно у просторі. А о 15.00  год. відбудеться  зустріч  популярної  української  письменниці Галини  Вдовиченко  з  незрячими дітками, які приїхали до Львова з метою навчитися володіти тростиною.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ