До Дня святого Миколая 70 дітей загиблих бійців АТО отримають допомогу

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, у Львові до Дня святого Миколая дітям загиблих та пропалих безвісти учасників антитерористичної операції виплатять одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. грн. В цьому році таку допомогу отримають 70 дітей.

 

Про це йдеться у розпорядженнях міського голови Львова № 714 від 13.12.2017 та № 79 від 14.12.2017. Загальна сума виплат – 700 тис. грн.

 

Як додали в управлінні соціального захисту, торік таку допомогу отримали 40 дітей загиблих та пропалих безвісти бійців АТО.

 

Нагадаємо, така допомога від міста надається дітям віком до 18 років, а у разі, якщо діти навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації – до 23 років при умові, що ці діти не мають власних сімей та не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні при умові, що дитина (діти) учасника антитерористичної операції, який загинув (помер) чи пропав безвісти, була (були) зареєстровані у м. Львові на момент його загибелі (смерті).

 

Додамо, що до Дня святого Миколая місто виплатить також одноразові грошові допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, а також дітям, у яких батьки мають інвалідність по зору.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ