До Львова завітала делегація Баденського Червоного Хреста

Сьогодні до Львова завітала делегація Баденського Червоного Хреста (м. Фрайбург, Німеччина) у межах відзначення 20-річної діяльності Медико-соціального центру обласної організації Червоного хреста, який має підтримку партнерів з Німеччини. У Ратуші відбулась зустріч, під час якої сторони висловили взаємну вдячність та поспілкувались про подальшу співпрацю. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Наше місто має дуже теплі стосунки з містом Фрайбургом, і мені видається, що це той приклад, яким чином можуть будуватися партнерські стосунки, бо у спільній праці можна досягнути багато. Є люди, які прикладають дуже багато зусиль, і за якими потім йдуть багато людей, які повторюють такі історії успіху знаючи, що це можливо. І наше завдання – об’єднувати таких людей і допомагати тим ресурсом, який маємо, і тоді може бути ефективний результат. У Львові маємо дуже багато активних людей, і це є нашою найбільшою гордістю. Для нас велика честь мати зустріч з вами і подумати, яким чином у майбутньому могли б цю співпрацю робити ще тіснішою», – розповів заступник міського голови Львова Андрій Москаленко і додав, що дуже важливо сьогодні говорити у Європі правду про Україну.

 

Як зазначив президент Баденського Червоного Хреста Йохен Глєзер, будь-яку допомогу можна належним чином надавати тоді, коли об’єднуються приватні, державні організації, а також дуже активно з ними співпрацює місто. Також Йохен Глєзер зауважив, що «знаючи, як німецький народ себе поводив тут, в Україні, під час війни, – вважаємо нашим моральним обов’язком допомагати тут».

 

Також Андрій Москаленко від імені міського голови відзначив німецького фотожурналіста Тіля Майєра і Президента Баденського Червоного Хреста Йохена Глєзера за активну підтримку Львова і львів’ян та вручив їм пам’ятні монети ім. Короля Данила Галицького.

 

Нагадаємо, у межах візиту, відбулася зустріч делегації з підопічними, активістами, представниками громадськості у «Медико-соціальному центрі» з нагоди 20-річчя центру. Делегація Баденського Червоного Хреста Німеччини у Львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста перебуває з 8 по 11 вересня.

 

Довідка

Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста більше 20 років співпрацює з Баденським Червоним Хрестом Німеччини, головний офіс якого знаходиться в м. Фрайбурзі. У1996 році Баденський Червоний Хрест започаткував Проект «Медико-соціальний центр Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста для людей, постраждалих  від диктаторських режимів» (МСЦ).

 

Останні 10 років під опікою Медико-соціального центру знаходяться як колишні в’язні фашистських концтаборів, так і репресовані радянським режимом, одинокі малозабезпечені люди похилого віку, інваліди, переміщені особи із зони АТО, які проживають територіально близько до Центру та можуть відвідувати його з метою одержання медичних та соціальних послуг.

 

На даний час Проект продовжує працювати та утримується за кошти Львівської обласної організації, але має партнерську підтримку від Баденського Червоного Хреста.

 

Медико-соціальний центр став виконавцем Програми «Ліки для бідних людей Львова», яку фінансує Баденський Червоний Хрест з 2012 року та «Міні-пральня» для підопічних Червоного хреста.

Національна асоціація Баденського Червоного Хреста і її підрозділи входять до складу Національного Товариства допомоги Червоного Хреста на території Федеративної Республіки Німеччини і здійснює свою діяльність відповідно до принципів гуманності, неупередженості, нейтральності, незалежності, добровільності, єдності і універсальності.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ