До системи еHealth вже приєдналися понад 100 медзакладів – Гройсман

До системи еHealth вже приєдналися понад 100 медзакладів – Гройсман

До електронної медичної системи еHealth за кілька тижнів від початку роботи долучилися понад 100 медичних закладів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у Facebook.

 

“У червні почала роботу система еHealth. Це – один з елементів реформи системи охорони здоров’я, яку ми розпочинаємо. Тільки за перші тижні вже понад 100 медичних закладів приєдналося до системи. Далі до системи зможуть приєднуватись лікарі та пацієнти”, – зазначив він.

 

Водночас глава уряду підкреслив, що основною метою є перевести систему охорони здоров’я України повністю на електронну основу, що, на його думку, додасть зручності пацієнтам та спростить роботу лікарям.

Як повідомлялося, 19 червня в Україні почала роботу система eHealth – національна система електронної охорони здоров’я, що розробляється проектним офісом на базі Transperency International Україна та Мережі ЛЖВ за підтримки Міністерства охорони здоров’я й Агентства з електронного урядування. Система дозволяє зберігати медичні дані не в паперових картках, а у комп’ютері, а також дає змогу пацієнтам записуватися до лікаря он-лайн.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ