Досудове розслідування щодо вибуху на базі «Беркуту» відновлянь, якщо будуть нові свідчення

Зокрема, 5 квітня під час зустрічі прокурора Львівської області з громадськістю Львівщини окремі представники громадських організації вкотре звинуватили прокуратуру у неповному та неефективному, на їхню думку, розслідуванні кримінального провадження за фактом умисного знищення майна шляхом вибуху в приміщенні БМОП “Беркут”, яке мало місце 20.02.2014 у м.Львові на вул.Тролейбусній. За їх словами, слідчі прокуратури не вжили усіх заходів до встановлення та допитів осіб, що були свідками вищевказаних подій. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Інформуємо, що слідчий та процесуальний керівник у вказаному кримінальному провадженні упродовж 2014-2015 років неодноразово через засоби масової інформації зверталися до громадян, які володіють будь-якою інформацією про згадані обставини, з проханням надати свідчення та допомогти таким чином, встановити винних осіб, щоб притягнути їх до кримінальної відповідальності.
Незважаючи на це, з урахуванням результатів зустрічі прокурора області з громадськими активістами та їх можливу обізнаність про осіб, які були свідками обставин вибуху в приміщенні БМОП “Беркут”, досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні буде відновлено, а з ними будуть проведені необхідні подальші слідчі дії.
Принагідно, просимо усіх, хто володіє будь-якою інформацією про обставини зазначеного кримінального правопорушення чи був свідком вищевказаних подій, прибути до слідчого відділу прокуратури Львівської області (м.Львів, вул.Городоцька, 16) до слідчого Рубцова В.В. або зателефонувати за номерами телефонів: (032)2590474; (032)2590478.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0