Фірташ проведе у в’язниці ще добу – рішення суду

Українському бізнесменові Дмитру Фірташу доведеться залишитися під вартою у в’язниці віденського району Йозефштадт, як мінімум, ще добу. Про це йдеться в рішенні суду від 23 лютого, що є в розпорядженні Укрінформу.

 

«Земельний суд Відня у кримінальних справах ухвалив рішення за ухвалою Віденської прокуратури про застосування запобіжного заходу у вигляді тимчасового затримання… Утримання під вартою не було схвалено», – йдеться у рішенні.

 

Однак, обвинувачений перебуватиме у в’язниці району Йозефштадт Вени щонайменше до другої половини дня п’ятниці. Потім його мають випустити під підписку про невиїзд. Фірташ має здати паспорт та буде зобов’язаний регулярно відмічатися в поліції. Судді вважаютьмінімальним ризик того, що за таких умов Фірташ може спробувати сховатися.

 

Також у рішенні зазначається, що прокуратура знову подала заяву про застосування до Фірташа запобіжного заходу у вигляді тимчасового утримання під вартою у зв’язку зі справою про екстрадицію в США.

У засіданні, яке проходило в закритому режимі, взяли участь лише представники Віденської прокуратури та адвокати обвинуваченого.

Адвокати можуть подати апеляцію протягом 14 днів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:15, середа, 28 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0