Генштаб запевняє, що виплату «бойової тисячі» відновлять

Генеральний штаб ЗС України заявляє, що виплату «бойової тисячі» не скасовував, а призупинення її виплати пов’язане з процедурою набуття чинності нового наказу. Про це йдеться в повідомленні Генштабу.

 

«Усі ці грошові винагороди для військовослужбовців ЗСУ залишаються… Наразі підготовлено новий наказ міністра оборони України №67 від 10.02.2016 щодо виплати бойових винагород. Наказ уже погоджено в Міністерстві фінансів, Міністерстві праці та перебуває на погодженні в Міністерстві юстиції. Це стандартна процедура для таких нормативних документів. 20 січня 2016 року Кабінет Міністрів України видав постанову №18, згідно з якою порядок виплати винагороди військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, НГУ та інших силових відомств визначають керівники відповідних інституцій. На виконання цієї постанови і підготовлено наказ міністра оборони. Крім того, це дасть змогу виправити низку недоліків у механізмі нарахування бойових винагород, які існували раніше», – йдеться в роз’ясненні.

 

Після погодження в Мін’юсті новий наказ буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства оборони. Також буде підготовлено роз’яснення щодо нового порядку виплат.

 

Усі винагороди за минулі бої буде виплачено, згідно з новим порядком.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0