Гройсман: Індекс інвестиційної привабливості України став найвищим за останні 6 років

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголошує, що залучення нових інвестицій в Україну – один із головних пріоритетів роботи уряду.

Про це він написав у Facebook.

«Залучення нових інвестицій в Україну – один із головних пріоритетів, який ми визначили з початку роботи нашого уряду. Приємно бачити, що вже зараз наша країна, перебуваючи у дуже складних умовах, показує хороші результати. Згідно з опитуванням Європейської Бізнес Асоціації індекс інвестиційної привабливості України став найвищим за останні 6 років і зріс з 2,85 до 3,15 балів за 5-бальною шкалою». – написав Гройсман.

На його думку, на покращення цих показників вплинула низка факторів, серед яких ключовими стали проведення дерегуляції, розвиток електронних сервісів, відкритість державних даних і спрощення процедури отримання дозвільних документів.

«Переконаний, це лише початок позитивних змін, які відчуватимуть інвестори, які вже працюють в Україні або мають намір інвестувати у нашу державу», – додав Прем’єр-міністр.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:58, четвер, 21 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
6:28, вівторок, 19 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0