Гройсман назвав ситуацію на ринку автогазу диверсією проти України

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальній службі та правоохоронним органам розібратися з ситуацією на ринку скрапленого газу та вжити заходів щодо зниження вартості палива і підтримки конкуренції на ринку.

Про це глава уряду сказав під час міжвідомчої наради в Кабінеті міністрів, повідомляє Урядовий портал.

“Я хочу, аби служби, від кого це залежить, навели порядок на ринку автомобільного газу. Різке підвищення ціни на скраплений газ має всі ознаки змови. Ринок лихоманить. Це диверсія проти України. Ми маємо захистити внутрішнього споживача – рядових громадян”, – підкреслив глава уряду.

Як повідомлялося, оператори ринку прогнозують підвищення ціни на автогаз в Україні до 17-18 грн/л.

На думку аналітика консалтингової групи А-95 Артема Куюна, криза з автогазом виявилась набагато сильнішою, ніж очікувалося. Її основна причина полягає в неможливості побороти дефіцит самого газу.

Глава Proton Energy Group S.A., найбільшого постачальника російського скрапленого газу, Нісан Моїсеєв вважає, що основна причина кризи і зростання цін на цей ресурс в Україні полягає в його нестачі у постачальників і виробників у традиційних для України джерел постачання газу: Росії, Білорусі, Польщі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ