Гройсман попередив місцеву владу: тепло вмикати вчасно і швидко

Усю відповідальність за вчасність початку опалювального сезону несуть органи місцевої влади. Про це заявив у середу на засіданні уряду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

«Усю відповідальність за вчасність початку опалювального сезону несуть місцеві органи влади. Ми, як уряд, створили достатні запаси газу, у нас достатньо газу, у нас немає проблем з газом, ціна газу залишається незмінною, тому немає підстав сьогодні говорити про збільшення тарифу на місцях. Електричної енергії достатньо виробляється. З боку уряду жодних проблемних питань немає. Питання в тому, щоб кожен на своєму місці вчасно заповнив систему теплопостачання, завершив ремонтні роботи, а за нашими даними, які нам надали місцеві органи влади, майже 100% готовність уже була по всій території України, що є дуже гарним показником, напевно, за всю історію нашої незалежності. І в умовах фінансової децентралізації всі на місцях мають достатньо ресурсів для того, щоб підготуватися якісно до зими», –  зазначив Гройсман.

 

Він наголосив на тому, що керівники міст, громад, голови районних і обласних адміністрацій «персонально відповідають за те, щоб все було вчасно».

 

«Якщо три доби менше ніж температура +8, розпочинайте опалювальний сезон. Якщо ситуація буде іншою, тоді таких рішень приймати не потрібно. Але вчасно заповніть системи водою. Бо нормативно у нас два тижні відводиться на забезпечення теплом. Це неприпустимо, щоб люди два тижні чекали, поки місцеві влади вийдуть на параметри системи теплозабезпечення. Раніше. Будь ласка, вчасно розпочніть і швидко запустіть. Це технічно можливо», –  підкреслив Прем’єр.

 

Окрім того, Гройсман наголосив, що техніка також має бути вчасно переобладнана на зимовий режим роботи.

«Ще одна важлива річ – скоро в Україні буде зима, і буде сніг. І  теж треба бути готовими до того, щоб вся техніка була переобладнана на зимовий режим роботи, і щоб тоді, коли будуть опади, вийшли прибирати вулиці. Щоб не було ніяких несподіванок, як завжди повідомляють ЗМІ  – «несподівано» пішов сніг. Заздалегідь попереджаю: за декілька тижнів, місяців, що буде сніг. Треба бути всім готовими», –  зазначив Гройсман.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0