Гройсман: Сам дав би деяким чиновникам довічне за корупцію

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що створення і запуск роботи антикорупційного суду означатиме розвиток України. Про він написав у Twitter.

 

“Коли в Україні буде перший вирок антикорупційного суду – тоді буде розвиток країни. Я би особисто дав деяким чиновникам довічне за корупцію”, – заявив Гройсман.

 

Він додав, що створено ефективне законодавче поле для боротьби з корупцією, але не вистачає одного елементу – антикорупційного суду.

 

“Я буду боротись за його створення”, – наголосив Гройсман.

 

Як повідомляв Укрінформ, 22 грудня 2017 року Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект №7440 “Про Вищий антикорупційний суд”.

Проект закону спрямований на визначення засад організації та діяльності цього суду і спеціальних вимог до суддів цього суду та гарантій їх діяльності. Зокрема, документом передбачається, що для призначення на посаду судді Вищого антикорупційного суду громадянин, окрім стажу роботи на посаді судді/адвоката, наукової діяльності, мусить мати значний досвід здійснення у міжнародних міжурядових організаціях чи міжнародних судових установах за кордоном професійної діяльності у сфері права з питань протидії та боротьби із корупцією тощо.

Народні депутати поки що не включили цей законопроект до порядку денного сесії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0