Гройсман у Лондоні нагадав, що агресія Росії – це не лише проблема України

Агресія Російської Федерації – це не лише проблема України, це виклик для усього світу, тому не варто закривати на це очі. Про це заявив Прем’єр-міністра України Володимир Гройсман на конференції з питань реформ в Україні, що проходить у Лондоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“У ХХІ сторіччі Російська Федерація, використовуючи свою зброю, свої війська та монополії, здійснила проти незалежної суверенної держави військову гібридну агресію. Це є доконаний факт. І цей виклик стосується не тільки України, як ми вважати спочатку. Це широка загроза демократичному світу”, – сказав Гройсман.

 

Він наголосив, що твердження про те, що це лише локальна проблема, є помилковим. “Коли той чи інший лідер є слабким, він закриває очі, але від того, що очі закриті на агресію, вона не зникне, а буде поширюватися”, – додав глава уряду.

Прем’єр-міністр закликав усіх учасників конференції зробити так, щоб агресор поніс покарання за свої дії, сплатив найвищу ціну та був змушений поважати міжнародне право, а також щоб згорнув свої плани відносно агресивних дій проти інших країн.

“Ми маємо консолідувати політичну підтримку, економічний тиск, та, я глибоко переконаний в тому, що в інтересах усього демократичного світу підвищити обороноздатність нашої держави, бо це виклик, який стосується кожного, незалежно від того, які країну ми представляємо”, – підкреслив Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0