Гройсман: У Львова є чверть мільярда – можна “золотий полігон” зробити

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман переконаний, що вирішити проблему сміття у Львові можна за декілька місяців, побудувавши новий полігон. Про це він написав у Facebook.

 

“Хочу пояснити, в чому полягає, на мій погляд, вирішення сміттєвої проблеми для Львова. Все просто. Треба розпочати робити новий полігон, і це вимагає лише декілька місяців. Земельна ділянка Львову відводилась уже двічі. Кошти у Львова завдяки децентралізації є – тільки близько 0,25 млрд грн лежить на депозиті. За ці гроші можна золотий полігон зробити! Паралельно можна розробляти і більш довгострокові проекти. Треба лише почати щось робити”, – зазначив глава уряду.

 

Гройсман вважає, що коли мер Львова Андрій Садовий говорить, що чекав від нього “адекватної реакції”, то, очевидно, сподівався, аби Прем’єр-міністр укотре звернувся до інших міських голів з проханням тимчасово прийняти львівське сміття.

 

“Якщо пан Андрій Садовий забув, то я це роблю весь цей час майже кожні два тижні. А коли кажу йому і самому підключитись до цього, то у відповідь чую – тобі вони не відмовлять, а я перед ними на коліна ставати не буду. Так, мені не відмовляють, але питають – як надовго. І мені все складніше знайти відповідь, бо жодних дій з боку пана Садового ніхто не бачить”, – розповів Гройсман.

Він також нагадав, що просив за ділянки для львівського сміття, але вони не підходять, просив зайнятись невідкладними проблемами Грибовицького сміттєзвалища, але в результаті цим займались ДСНС і віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

“Про те, що за французький проект, яким так гордиться пан Андрій, але який не вирішує проблему зараз, я домовлявся, коли був минулої осені у Франції, пан Андрій чомусь мовчить”, – підкреслив глава уряду і додав: “То я хочу ще раз задати питання – що ще я маю зробити? В чому має полягати моя адекватна відповідь?”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ