ГУ Держпраці у Львівській області вкотре нагадує роботодавцям – за неформальні трудові відносини передбачено штраф

Інспекторами Головного управління Держпраці у Львівській області під час перевірок на дотримання законодавства про працю та зайнятість населення виявлено 105 працівників, допущених до роботи без належного оформлення трудових відносин. З них 28 працювали без укладення (оформлення) трудового договору та 77 працівників допустили до роботи без повідомлення органів ДФС. Тому вкотре нагадуємо роботодавцям: за неформальні трудові відносини передбачено штраф.
У зв’язку із виявленими порушеннями в частині оформлення трудових відносин, посадовими особами Головного управління Держпраці винесено 30 постанов про застосування штрафних санкцій на загальну суму понад 630 тис грн. Матеріали 6 перевірок скерували у правоохоронні органи. Позитивним результатом є те, що з 28 працівників, які працювали без укладення трудового договору, роботодавці легалізували 13 осіб ще до завершення перевірок.
За результатами спільної з органами виконавчої влади роз’яснювально-попереджувальної роботи, зокрема участі у 173 засіданнях комісій з питань легалізації робочих місць та 56 виїзних робочих групах, суб’єктами господарювання працевлаштовано 284 працівники.
Головне управлінні Держпраці Львівщини роботодавцям вкотре нагадує: відповідно до законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору та повідомлення відповідного центрального органу виконавчої влади про прийняття його на роботу. У іншому випадку для працедавців передбачено штраф. Фінансові санкції накладатимуть у випадку порушення термінів виплати заробітної плати, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та пільг і гарантій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ