Кабмін: Розрахунок субсидій проводиться на фактичних мешканців житла

Субсидія оформлюється на фактичних, а не на всіх зареєстрованих мешканців житла. Про це інформує Урядовий портал у Facebook.

 

«Діти пішли вчитися і фактично з вами не проживають або син чи дочка переїхали у інше місто, але ще досі прописані у Вас? Держава йде назустріч таким сім’ям і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії», – інформує Урядовий портал.

 

Зазначається, що в такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії, в декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з субсидієотримувачем. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

Окрім того, разом із декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на Комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, а також надати документ, що підтверджує факт не проживання відповідної особи за цією адресою – довідку з місця роботи в іншому місці, довідку про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо.

На підставі цієї заяви, повідомляють в уряді,  Управління соціального захисту спрямовує в помешкання заявника державного соціального інспектора, котрий проводить перевірку і складає акт. Далі, ідеться в повідомленні, в органі соціального захисту готують подання на Комісію, яка приймає рішення, котре є обов’язковим до виконання тими житлово-комунальними підприємствами, які є надавачами послуг.

 

«Тобто послуги нараховуються не на п’ятьох прописаних, а на трьох реальних мешканців. І доходи для обрахунку субсидії також беруться з трьох замість п’яти членів родини», – пояснюють в уряді.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0