Карпатський регіон має величезні перспективи для розвитку, – Парубій

Карпатський регіон має величезні перспективи для розвитку, – Парубій

Активна регіональна співпраця дасть Карпатам поштовхом для розвитку, аби стати перспективою для усіх мешканців регіону. Про це сьогодні, 24 червня, заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, який взяв участь у центральній дискусії ІІ Форуму місцевого розвитку.

 

«Карпатська макрорегіональна стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи». «Карпатський регіон – унікальний. Він практично в центрі для Європи, який розтягується на 1,5 тисяч кілометрів та охоплює 8 держав, які, як і Україна, зацікавлені в його розвитку», – заявив Парубій.

 

На думку спікера українського парламенту, саме регіональна співпраця – це шлях до надання нової якості життя у Карпатському регіоні, до його відродження і відбудови.

 

«Наразі Карпатський регіон України має багато труднощів в інфраструктурі, економіці і під час зустрічей із головами місцевих рад ми шукаємо шляхи вирішення проблем. Утім саме напрацювання макрорегіональної стратегії дозволять Карпатам стати перспективною і шансом для його мешканців. Тим паче ми маємо позитивні приклади. Така регіональна стратегія була реалізована в Альпах, у Балтійських країнах. Тож цей досвід ми маємо поширити і використати у нашому регіоні», – переконаний Андрій Парубій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ