Керівництво Львівщини відзначило найкращих вчителів області

Керівництво Львівщини відзначило кращих вчителів області. Захід відбувся з нагоди Дня вчителя. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

 

«Кожен з нас має два шанси стати вчителем: обрати професію викладача та навчати своїх дітей.  17 років тому я не скористався шансом бути педагогом. Однак, зараз виховую двох прекрасних діточок. Вчитель – людина великого терпіння, бажаю вам його не розгубити. Вистояти перед усіма труднощами і далі робити таку добру справу  – навчати майбутнє нашої України», –  так звернувся на урочистостях до вчителів Олександр Ганущин.

 

Окрім цього, очільник обласної ради закликав вчителів Галичини провести кілька уроків  дітям сходу, тим часом педагоги Донбасу – школярам на Львівщині.

 

«Я прошу вчителів долучитися до ініціативи щодо проведення уроків дітям зі сходу. Школярам потрібно пояснити реалії ситуації на сході. Розповісти, що Україна єдина і ми всі разом боремося з ворогом.  Тим часом, добре було б, аби педагоги звідти провели заняття нашим дітям. Схід і захід разом», – сказав Олександр Ганущин.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ