Керівники області та міста взяли участь у відкритті виставки “Музей – моє життя”

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та секретар міської ради Анатолій Забарило взяли участь у відкритті виставки “Музей – моє життя”, присвяченої 90-річчю від дня народження Героя України Бориса Возницького. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Сьогодні у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького зібралися люди, які знали його багато років особисто, які працювали поряд з ним, і ті хто тільки чув про нього. Сьогоднішнє і колишнє керівництво області, колишні міністри, львівські і київські мистецтвознавці, реставратори, художники, усі прийшли віддати йому шану.

Відкриваючи виставку, кожен ділився спогадами про видатного музейника. “Він знав і любив свою роботу. Знав і любив кожен експонат. Міг годинами розповідати звідки він привезений, як його реставрували. Пригадую, колись давно, Борис Григорович розповідав мені, гуцулові, що означають солярні знаки на гуцульських скринях. Я настільки перейнявся цією розповіддю, що з того часу почав їх колекціонувати”, – поділився спогадами про Бориса Возницького Олександр Ганущин.

Багато теплих слів прозвучало на відкритті виставки. А Анатолій Забарило навіть запропонував назвати одну з вулиць Львова на честь Героя України Бориса Возницького.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ