Кістіон наголосив на необхідності проведення протиаварійних робіт на полігон в Грибовичах

Сьогодні, 2 лютого, Львівщину з робочим візитом відвідує Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон. Під час поїздки на Львівський міський полігон твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі, відбулась зустріч з громадськістю. Також на зустрічі були присутні члени науково-експертної групи, створеної розпорядженням міського голови для обстеження виділеної ділянки на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка» з точки зору придатності її для облаштування нового полігону ТПВ. Під час робочої поїздки Віце-прем’єр-міністр наголосив на важливості негайного вирішення двох питань – це робота з інфільтратами та підсилення дамби. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Під час зустрічі Володимир Кістіон зазначив, що зараз є нагальні до вирішення два важливі питання: виположення тіла полігону і будівництво підпірної стінки, а також очистка інфільтратів.

 

«Якщо ми оперативно не зробимо протиаварійні роботи по інфільтрату, через місяць тут буде жах. Якщо ми не почуємо один одного, то будемо мати гіршу проблематику, ніж маємо зараз. Ваша делегація була у Вінниці. Повірте, ситуація, яку ми застали, була не краща, ніж тут, але якщо ми почуємо один одного, то обов’язково крок за кроком цю проблему вирішимо. Перше – це треба відкачати інфільтрат, бо буде катастрофа, потрібно підсилити дамбу. Також треба відновити роботу інфільтраційної станції. Ситуація зрозуміла, ми сьогодні порадимось, що з цим робити далі. Але підкреслю, що знайти правильне рішення можна лише спільно: місто, уряд, область», – зазначив під час спілкування з мешканцями Грибович Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

 

Також Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон наголосив на необхідності проведення робіт з виположення схилу. «Ми повинні знайти правильне рішення, щоб убезпечити цю ситуацію. Перший крок – треба зайнятись інфільтратом: підсилити дамбу і  відкачати фільтрати. Далі потрібно виположувати схил, щоби не сталося обвалу», – наголосив Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

 

«Ми найбільше зацікавлені, щоби була проведення рекультивація. Найбільше прохання – публічне висвітлення, щоб люди знали, що робиться», – сказав представник громади.

 

Детальніша нарада з цього приводу планується після обіду в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ