Ключовим елементом майбутньої безпеки має бути звільнення заручників, – Геращенко

Про це сьогодні, 27 вересня, під час брифінгу заявила перший заступник голови Верховної Ради України, уповноважена Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко.

 

«Ключовим моментом майбутньої безпеки має бути  звільнення заручників – це та ключова, обов’язкова та першочергова вимога України , яка звучала із усіх найвищих трибун», – зазначила Ірина Геращенко.

 

Також вона повідомила, що  останнє звільнення  вдалося здійснити у межах Мінських домовленостей рік тому.

 

«Ми використовуємо всі можливості для того, щоб вести діалог і з церквою, і з волонтерами, щоб звільняти людей, яких утримують на тимчасово окупованих територіях чи в Російській Федерації», – додала вона.

 

За словами першого заступника голови Верховної Ради України, Російська Федерація і контрольовані нею бойовики не зацікавлені на сьогодні звільняти людей, тому що це є одним із елементів шантажу та тиску на Україну.

 

«Нам вдалося знайти інформацію про місце утримання 88 українців. Ми готові передати 313 осіб та чекаємо відповіді. Закликаємо увесь світ звертати більшу увагу на те, що відбувається в Україні, на Донбасі, на те, що відбувається з нашими заручниками», – підкреслила Ірина Геращенко.

 

У межах робочого візиту на Львівщину, у Львівській ОДА також відбулась зустріч Ірини Геращенко з визволеними полоненими Орестом Петришином та Тарасом Колодієм.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ