Комісія ще не винесла остаточного вердикту щодо будівництва полігону, – міський голова

Цього тижня має відбутись друге засідання науково-експертної комісії під головуванням Ігоря Юхновського. Наразі комісія ще не надала остаточного висновку щодо можливості використання земельної ділянки на території колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» у Яворівському районі для потреб міста щодо врегулювання питання поводження з ТПВ. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Комісія засідала минулого тижня. Було багато висловлювань щодо врахування аспекту екології, бо поруч є санаторій, озеро. Треба чітко подумати, а що може бути на цій ділянці. Як це планувалось по конкурсу, який був оголошений – здається, є певні розбіжності. Комісія ще не винесла остаточного вердикту. На цьому тижні комісія буде засідати. Є час до середини лютого і ми чесно та об’єктивно доведемо до громади свою думку. У цій комісії є мер Яворова, мер Новояворівська, головний архітектор Яворівського району, всі важливі екологи, директори інститутів. Ігор Рафаїлович підходить до роботи дуже серйозно», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Нагадаємо, для встановлення відповідності земельної ділянки нормативним вимогам до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами, розпорядженням міського голови Львова утворено науково-експертну групу. Цю групу очолив академік Національної Академії наук України, Герой України Ігор Юхновський. Працюватимуть фахівці два тижні, після чого дадуть висновки щодо можливості розташування нового полігону на території колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» у Яворівському районі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ