Комітет ЄП сьогодні розгляне “запобіжник”, від якого залежить безвіз Україні

Комітет ЄП сьогодні розгляне “запобіжник”, від якого залежить безвіз Україні

Проект законодавчої резолюції про новий механізм призупинення безвізових режимів з усіма третіми країнами, від чого залежить рішення про скасування візових вимог для громадян України, сьогодні має схвалити комітет Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ.

Засідання комітету відбудеться 8 грудня, повідомляє Укрінформ.

Після цього резолюція буде винесена на пленарне голосування законодавчого органу ЄС.

Нагадаємо, Рада ЄС уже схвалила мандат на проведення переговорів з Європарламентом про скасування візового режиму з Україною, але політичною умовою є те, що це рішення набуде чинності лише одночасно із домовленостями про новий механізм призупинення безвізових режимів з усіма третіми країнами.

За результатами чергового раунду переговорів між Радою ЄС, Європарламентом та Єврокомісією так званий “запобіжник” був ухвалений 7 грудня.

Раніше президент Європейської ради Дональд Туск наголошував, що ЄС має велику політичну відповідальність перед Україною і Грузією щодо виконання своїх зобов’язань зі скасування візових вимог громадянам цих країн, які виконали усі критерії та умови для цього.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ