Львів запустив флешмоб #СуспільнаСправа серед філій Суспільного

У філіях, яким передали естафету, збиратимуть речі та передаватимуть їх тим, хто перебуває в скруті.

 

Флешмоб #СуспільнаСправа організували в межах однойменного проекту команди ТРК “Львів”. Цей проект започаткували працівники львівської філії Суспільного в лютому 2018 року. Тоді на ТРК “Львів” збирали дитячі книги, які у Міжнародний день дарування книжок, 14 лютого, віддали у львівську школу-інтернат.

 

У квітні #СуспільноюСправою для команди львівської філії Суспільного став збір одягу. Його передали в осередки, де опікуються людьми, що перебувають у скруті. Завдання флешмобу #СуспільнаСправа – заохотити людей не викидати непотрібні речі у хорошому стані, а віддати їх тим, кому вони можуть знадобитися.

 

Львів передав естафету #СуспільноїСправи телеканалам “UA: КАРПАТИ”(Івано-Франківськ) та “Тиса-1” (Ужгород). Над відеосюжетом для ранкової програми ТРК “Львів”, в якому оголосили про початок флешмобу, працювали редактор Олег Корейба та режисер монтажу Ростислав Бабій.

 

“Усі зміни починаються із кожного з нас,переконана Анастасія Гудима, ініціаторка проекту #СуспільнаСправа. –  Знаю, що багато хто хотів би долучитися до доброї ініціативи, але не знає як. Саме тому виникла ідея розповісти про #СуспільнуСправу в ранковому ефірі ТРК “Львів”. А щоб добро поширювалося Україною, передаємо естафету ранковим проектам сусідніх з нами філій — Івано-Франківську та Закарпаттю”.

 

Командам тих філій, які долучаються до #СуспільноїСправи, варто:

 

  • дізнатися про самотніх людей або сім’ї, які перебувають у скруті, чи благодійні осередки, де опікуються соціально незахищеними, та з’ясувати, які речі їм необхідні;
  • організувати збір цих речей на філії Суспільного;
  • відвезти зібрані речі тим, хто їх потребує, або в осередки, де опікуються людьми в скруті, та висвітлити це на платформах філії Суспільного;
  • у матеріалах про #СуспільнуСправу дати інформацію про осередки, де опікуються людьми в скруті.
  • у соцмережех усі публікації про ініціативу позначити хештегом #СуспільнаСправа та передати естафету 2-ом сусіднім філіям Суспільного.

 

Участь у #СуспільнійСправі є добровільною, як і публікація матеріалів-звітів про неї. Флешмоб триватиме доти, доки усі філії не отримають запрошення долучитися до нього.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ