Львів завжди буде візитівкою України, – Броніслав Коморовський

Сьогодні у Львові перебуває Броніслав Коморовський, Президент Республіки Польща 2010-2015 років. Він, зокрема, зустрівся з міським головою Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Мені приємно відвідати Львів не лише з думкою про гарне минуле, але й із думками про добре українсько-польське майбутнє. Вітаю мешканців міста», – написав Броніслав Коморовський.

 

За словами гостя, у Львові він вже не вперше, але щоразу помічає позитивні зрушення в житті міста. «Мав приємність бувати у Львові вже кілька разів. Але найбільша приємність у тому, що він щоразу все гарнішає. А це важливо, тому що Львів завжди буде тим місцем, у якому стикають поляки та українці, перетинаються культури, перетинається історія. Він завжди буде візитівкою України, а також місцем українсько-польських зустрічей. І тому важливо, щоб це місце було якнайгарнішим», – зазначив він.

 

Як повідомив міський голова Львова, до міста сьогодні приїжджає велика делегація польських депутатів, і вже завтра вони матимуть масштабну зустріч із українськими депутатами. «Я думаю, що це будуть прямі відкриті розмови, дуже корисні для українсько-польських відносин. Сьогодні ми повинні добре пам’ятати сторінки нашої історії: коли між українцями та поляками були якісь напруження, завжди треті в цьому вигравали. І ми не маємо цього права давати нікому, тому що Польща була, є і завжди буде нашим сусідом. Пан президент Коморовский, коли мав найвищу посаду в Польщі, робив усе можливе для того, щоб ці стосунки були міцними, як ніколи. Ви – завжди найбажаніший гість у місті Львові», – додав він.

 

Опісля міський голова подарував пану Коморовському автентичну копію букваря Івана Федорова.

 

Нагадаємо, сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувається конференція «Стратегічне партнерство в час кризи» до 25-річчя визнання Республікою Польща суверенності та незалежності України. Власне, на цій конференції Броніслав Коморовський прочитав виступ на тему «Європейський вимір польсько-українського стратегічного партнерства: здобутки, виклики, перспективи».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ