Львівська міськрада засудила розгін блокади і вимагає покарати винних

Депутати Львівської міської ради під час позачергової сесії ухвалили звернення з приводу розгону блокади ОРДЛО. За звернення проголосували 54 депутати, повідомляє Гал-інфо.

 

Текст звернення:

 

“Ми, депутати Львівської міської ради, із обуренням сприйняли новину про силовий розгін Торецького редуту блокади торгівлі з окупованими територіями. Більше того, це діяння йшло у парі з незаконним затриманням та ще й побиттям сорока шести людей.

 

Силові методи не виправдовує ні «турбота» про безробітних мешканців окупованого Донбасу, ні начебто необхідність зняття блокади для запровадження точкових санкцій проти Росії з боку ЄС. Українська влада мала б активніше просувати на міжнародній арені вимогу санкцій через загострення ситуації в Авдіївці, а не спрямовувати свої зусилля на боротьбу з активістами.

 

Тому ми, депутати Львівської міської ради, вимагаємо:

 

Невідкладно назвати тих, хто віддав злочинний наказ та публічно покарати винних;

 

Негайно припинити застосування сили щодо учасників акції блокади торгівлі з окупантами;

 

З метою законодавчого врегулювання питання ухвалити Закон про визнання територій підконтрольних «ЛНР» і «ДНР» окупованими Російською Федерацією з усіма міжнародно-правовими наслідками;

 

Прийняти Постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки всіх аспектів поставки товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані території;

 

Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні;

 

Взяти під контроль держави Україна стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом”.

 

За звернення проголосували 54 депутати.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ