Львівська обласна рада вимагає звільнення Надії Савченко

Львівська обласна рада звертається до Президента України з настійним проханням задіяти всі можливості та реалізувати заяви та наміри, задекларовані владою України щодо звільнення української льотчиці. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України щодо негайного вжиття заходів для звільнення Надії Савченко

Увесь демократичний світ підтримує патріотку, Героя України, народного депутата від ВО «Батьківщина» Надію Савченко в боротьбі за рідну державу та проти злочинного суду Кремля! Протестуючи проти свавілля Путіна та його суддів, Надія вдруге оголосила голодування і не скориться навіть у разі смертельної небезпеки. До неї не допускають лікарів, порушуючи принцип гуманності і нехтуючи всіма нормами моралі.

 

Східний сусід діє з порушенням усіх міжнародних норм та основ демократичного світу, здійснюючи незаконне судилище над борцем за свободу свого народу.

 

Ми не маємо права втрачати жодної хвилини в боротьбі за наш символ незламності та любові до Батьківщини, яким є Надія. Морально стійка і незламна, вона кладе на вівтар своєї боротьби за Незалежність України єдине, що у неї залишилося – власне життя. Львівська обласна рада звертається до Президента України з настійним проханням задіяти всі можливості та реалізувати заяви та наміри, задекларовані владою України щодо звільнення української льотчиці.

 

Лише Президент України має можливість згуртувати зусилля: світової спільноти, міжнародного політикуму, дипломатичного корпусу для тиску на Російську Федерацію з метою звільнення політв’язнів Кремля! Наші патріоти мають повернутися на Батьківщину живими!

 

До боротьби за Надію має долучитися кожен!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ