Львівська облрада виділила ₴1,5 млн для допомоги добровольцям

Під час пленарного засідання сесії Львівської обласної ради 27 вересня депутати перерозподілили 5,5 млн грн депутатських допомог. З них 1,5 млн грн скерували на одноразові виплати бійцям-добровольцям, які воюють на сході України.

Окрім цього, як інформує прес-служба облради, ще 3 млн грн скерували на медицину, 1 млн грн – на виплати малозабезпеченим громадянам.

Нагадаємо, на сесії Львівської облради 13 вересня депутати проголосували за зміни до бюджету. Зокрема, з обласної казни було скеровано 5,5 млн грн на депутатські допомоги. Ця пропозиція була внесена без погодження профільної комісії. На засіданнях бюджетної комісії та комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту вирішили перерозподілити кошти депутатських допомог.

Депутати облради підтримали проект рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Відтак добровольці з Львівщини зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету 3 тис. грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ