Мер Львова зустрівся з місією МВФ

Мер Львова зустрівся з місією МВФ

Сьогодні, 15 квітня, міський голова Львова провів робочу зустріч із місією МВФ з питань оцінки управління державними інвестиціями. Розмовляли про ситуацію щодо реалізації інвестиційних програм, міський бюджет, а також співпрацю Львова з міжнародними фінансовими установами, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Якщо говорити про економіку, то нам потрібен новий імпульс щодо виробництва в нашій державі, – зазначив Андрій Садовий. – Учора президент відвідував компанію Фуджікура, яка відкрила своє виробництво у Львові наприкінці минулого року. Учора ми мали велику китайську делегацію, сьогодні маємо турецьку. Тобто український регіон сьогодні є привабливим для інвестицій. І взагалі я великий оптиміст щодо України і виступаю за максимальну співпрацю з усіма міжнародними структурами. Місто Львів дуже задоволене співпрацею з ЄБРР, ми зараз активно працюємо з ЄІБ та Світовим Банком, маємо найбільше проектів серед усіх міст України. Я вважаю також дуже корисною співпрацю з МВФ, яку має держава. Треба продовжувати працювати разом у тому ж руслі. Я б дуже хотів, щоб українські міста більше напряму працювали з міжнародними інвестиційними структурами, щоб отримували новий досвід та можливості».

У відповідь на запитання колег з МВФ щодо секрету успішності Львова в інвестиційній сфері, міський голова відзначив: головне – правильно збалансувати бюджет та підготувати інфраструктуру міста до подальших капіталовкладень. «У нас хороший бюджет: скажімо, бюджет розвитку на одного мешканця у Львові є вдвічі більшим, ніж в Києві. Ми дуже багато інвестуємо в інфраструктуру. Бізнесу це подобається, адже він не буде робити дороги чи інженерію. Нам треба давати готову територію для інвестування. Ми максимально мінімізували корупцію, якщо говорити про міську владу, беремо на роботу мудрих людей, яким я плачу максимально великі кошти, які можна, згідно із законодавством. Низька зарплата – це велика проблема, адже сьогодні 20 млн розумних українців живуть за кордоном», – відзначив він. Водночас, додав: в Україні надзвичайно багато можливостей. Однак, аби сповна їх використовувати, потрібна максимальна відкритість та прозорість і мінімізація корупції, яких наразі в країні бракує.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ