Ми зробили суттєвий крок до створення військового ліцею, – Ганущин

Сьогодні ми зробили суттєвий крок до створення військового ліцею при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у м. Червоноград. Це рішення було проголосовано більшістю депутатського складу. На цьому наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час брифінгу для журналістів.

 

«Тобто, ми пройшли необхідну процедуру, маємо запевнення з цього приводу Міністра оборони України про виділення фінансування на ремонт і поточне утримання майбутнього ліцею. Коли ми говорили зі Степаном Полтораком, то йшлося про капітальний ремонт приміщення, облаштування житла для офіцерів та сучасної спортивної інфраструктури. Дуже сподіваюся, що наступного року 1 вересня діти в Червонограді підуть у новий військовий ліцей», – зауважив очільник обласного парламенту.

 

Також Олександр Ганущин прокоментував низку змін до показників обласного бюджету. «Напевно, однією з найважливіших є зміни до програми, по якій ми ідемо разом зі Світовим банком щодо онкопревенції. Тобто, ми маємо можливість тепер уже бути визнаними, що ми є реальними партнерами, щоб обласний бюджет отримав додаткові кошти на цю мету», – підкреслив голова облради.

 

Також, за словами Олександра Ганущина, завдяки внесеним сьогодні змінам до програми «Спортивний майданчик», Львівщина претендуватиме на отримання державного фінансування на цю програму.

 

Відповідаючи на запитання журналістів, голова облради прокоментував ситуацію з ходом робіт на Львівському обласному пренатальному центрі. «Станом на сьогодні ми не маємо від Львівської міської ради ані відповіді на попереднє звернення щодо співфінансування робіт на пренатальному центрі, ані конкретних обсягів грошей, які б могли бути виділені з бюджету Львова на ці цілі. Адже, значна частина породіль – це мешканки міста Лева. Тому сьогодні ми звернемося повторно. Нагадаю, що облрада виділила – 20 млн грн, державний бюджет – 45 млн грн, а з бюджету Львова – коштів не виділено», повідомив голова обласної ради.

 

«Загалом усі рішення, котрі були внесені до порядку денного, були прийняті абсолютною більшість голосів, тому, думаю, що ми добре стартували в новому сесійному сезоні», – підсумував Олександр Ганущин.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ