Мінекономрозвитку визначило шість пріорітетних напрямків для роботи бізнесу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі визначило 6 пріоритетних напрямків задля створення сприятливих умов для роботи малого та середнього бізнесу.

Про це під час обговорення «Стратегії розвитку МСП 2020» сказав віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє «Укрінформ».

 

«Ми зосередились на 6 пріоритетах. Перший – це вдосконалення нормативно-правового, інституційного та операційного середовища для МСП, другий – це покращення доступу малого та середнього бізнесу до фінансування, третій – це спрощення податкового адміністрування», – сказав Кубів.

 

Він також додав, що окрім вищезгаданих пріоритетів задля покращення бізнес-клімату в країні, ще необхідна популяризація підприємницької культури, інтернаціоналізація малого та середнього бізнесу в контексті Угоди про асоціацію та Угоди про зону вільної торгівлі, а також підсилення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу малих та середніх підприємств.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ14:30, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:00, вівторок, 20 лютого 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0