Мінімальний розмір стипендії становитиме 1,1 тис. гривень

Кабмін затвердив виплату академічних стипендій на підставі рейтингу, мінімальна складе 1,1 тис. гривень.

Кабінет Міністрів України затвердив виплату академічних стипендій студентам вищих навчальних закладів (ВНЗ) на підставі рейтингу та мінімальну стипендію на рівні 1,1 тис. грн з 2017 року. Відповідне рішення було прийнято урядом на сьогоднішньому засіданні, повідомив «112 Україна».

Перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець наголосив, що основою для формування рейтингу буде успішність студентів, хоча роль будуть відігравати й інші фактори.

 

За його словами, мінімальний розмір стипендії становитиме 1,1 тис. грн, підвищеної – 1,6 тис. грн, також для окремих важливих спеціальностей розміри стипендій будуть підвищені: вчителі математики, інформатики, природних наук, деяких інженерних спеціальностей (гірнича і нафтогазова справа) – 1,4 тис. грн, а підвищена – 2,36 тис. грн.

 

Ковтунець також озвучив ідею, що надалі в дану систему можна буде ввести принцип позитивної дискримінації щодо студентів з інвалідністю, щоб давати їм додаткові бали для зайняття більш високих місць у рейтингу і збільшити їх шанси на отримання академічних стипендій.

 

Рішення було прийнято з умовою подальшого доопрацювання з зацікавленими відомствами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0