Міносвіти: Запрошення-перепустки роздрукували лише 70% учасників ЗНО

Міносвіти: Запрошення-перепустки роздрукували лише 70% учасників ЗНО

Перше тестування основної сесії ЗНО – з української мови і літератури – відбудеться вже у вівторок, 23 травня, проте досі лише 70% учасників роздрукували запрошення-перепустки, без яких їх не допустять до тестів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

«Звертаємося до учасників ЗНО із проханням відповідально поставитися до підготовки документів, що необхідно мати при собі для допуску до складання тесту. Завчасна підготовка може захистити вас від зайвого стресу у день іспиту», – закликають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

 

Як наголошується, у пункті тестування учасникам ЗНО при собі необхідно мати: оригінал сертифіката учасника ЗНО (той, що з фото і голограмою); оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті (паспорт, свідоцтво про народження тощо); запрошення-перепустку.

 

“Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні з певного предмета”, – наголошують у МОН.

 

При цьому нагадують, що запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, створених на сайті УЦОЯО, з 28 квітня.

Учасникам ЗНО необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої – за номером і пін-кодом сертифіката, указаним у ньому.

“Запрошення-перепустки надсилатися поштовим зв’язком або на електронну скриньку не будуть”, – підкреслюють у міністерстві.

 

Крім того, у МОН нагадали, що учасникам тестування потрібні 2-3 ручки з пастою насиченого чорного кольору (бажано гелеві). У пункті проведення ЗНО також дозволено мати воду в прозорій пляшці без етикетки.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ7:45, п`ятниця, 15 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:33, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:30, четвер, 14 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0