Міжнародна спільнота вимагає не допустити Росію до Ради з прав людини ООН

Міжнародна спільнота вимагає не допустити Росію до Ради з прав людини ООН

Більше 80 правозахисних та гуманітарних організацій підписали петицію з вимогою не допустити переобрання Росії в Раду ООН з прав людини (РПЛ ООН).

Про це повідомляє британське видання «The Independent».

Згідно з інформацією, причиною цього називається політика Москви в Сирії.

“Дії Росії в Сирії являють собою ясний контраст з її риторичними заявами про дотримання прав людини”, – наголошується в петиції.

Автори документа підкреслюють, що вето, якими Росія, будучи постійним членом Ради Безпеки ООН, регулярно блокує будь-які резолюції, спрямовані на припинення вогню в Алеппо і авіаудари, яких вона завдає, “несумісні з принципами і цілями РПЛ ООН”.

“Довіра і законність Ради з прав людини ґрунтується на тому наскільки її члени, демонструють справжню прихильність правам людини”, – наголошується в заяві.

Росія, яка є з 2013 року поряд з Македонією членом РПЛ ООН від Східної Європи, бореться за переобрання з Угорщиною і Хорватією.

Вибори нового складу ради пройдуть у п’ятницю, 28 жовтня.

Нагадаємо, Рада з прав людини 30 вересня прийняв резолюцію, що засуджує “системні порушення” міжнародного гуманітарного права режимом президента Сирії Башара Асада.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0