Модернізація шахт – пріоритет вугільної галузі Львівщини

Про реорганізацію вугільної промисловості, модернізацію шахт, підвищення окладів шахтарям йшлося на засідання Ради голів Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червоноград у п’ятницю, 20 січня. Участь у заході взяв перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Про це повідомляють у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Львівської ОДА.

“Наше спільне завдання у 2017 році – модернізація шахт, забезпечення відкриття нових лав, збільшення вуглевидобутку та покращення якості продукції, – звертаючись до шахтарського колективу наголосив Ростислав Замлинський. – Водночас вкрай важливим залишатиметься питання безпечної роботи гірників”.

Крім того, перший заступник голови ОДА підкреслив, що збереження робочих місць, модернізація шахт та ефективна робота ДП “Львіввугілля” – пріоритети ЛОДА.

Наприкінці зустрічі голова профспілки Віталій Оніжук від імені колективу висловив вдячність  Ростиславу Замлинському за підтримку шахтарів Галичини.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ