Москва погрожує військовими діями у разі вступу Швеції в НАТО

Росія вживатиме військово-технічні заходи у разі, якщо Швеція вирішить вступити в Північноатлантичний альянс.

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров в інтерв’ю шведському виданню Dagens Nyheter.

“Якщо Швеція вирішить вступити в НАТО, у нас не з’являться думки, що шведи вирішать на нас нападати. Це я можу відразу сказати. Але оскільки шведська військова інфраструктура в тій ситуації буде вже підкорятися верховному головнокомандуванню НАТО, то, звичайно, ми на наших північних рубежах будемо змушені вжити необхідних військово-технічні заходи, виходячи з того, що по той бік кордону знаходиться військово-політичний блок, який вважає Росію загрозою і хоче її всіляко стримувати”, – цитує Лаврова “Європрейська правда”.

При цьому російський міністр не став конкретизувати кроки, які може вжити Росія, заявивши, що це справи військових – Міністерства оборони і Генерального штабу Росії.

“Одна справа, коли в тебе на півночі серед твоїх сусідів нейтральні держави, інша справа, коли вони члени НАТО, який, ще раз повторю, ми розглядаємо як реальність, але який в останній період однозначно проголошує своєю метою стримування Росії, називаючи її “головною загрозою”, – сказав Лавров.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0