МЗС України передало Роcії ноту через кримський “вояж” Путіна

Міністерство закордонних справ України висловило ноту протесту МЗС РФ через черговий “візит” делегації на чолі з президентом РФ Володимиром Путіним до українського міста Севастополь, тимчасово окупованого Російською Федерацією, який розпочався сьогодні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

“Українська сторона вважає згаданий “візит”, як і інші т.зв. поїздки російських посадовців до тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м. Севастополя грубим порушенням Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права… Міністерству закордонних справ РФ передано відповідну ноту протесту”, – йдеться в повідомленні.

В МЗС також зазначають, що Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є і залишатимуться невід’ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах. Це визнається всім цивілізованим світом, який уже дав належну оцінку міжнародно протиправним діянням Російської Федерації, у т.ч. шляхом запровадження проти неї відповідних обмежувальних заходів (санкцій).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ