На Львівщині масово крадуть дорожні знаки

На Львівщині масово крадуть дорожні знаки

У 2015 році вкрали дорожніх знаків, стовпців дорожнього огородження, тросового огородження, снігозатримуючих сіток, відеокамер метеостанцій на суму 123,6 тис. грн, повідомила служба автомобільних доріг у Львівській області.

За даними аналітиків, кожний шостий знак на дорогах Львівщини стає об’єктом крадіжок або пошкоджень, що негативно впливає на безпеку автомобільного руху. Викрадені та пошкоджені дорожні знаки інформують користувачів доріг про обмеження максимальної швидкості, напрямки повороту, кінець додаткової смуги, примикання другорядної дороги, пішохідний перехід та кілометрові покажчики.

При значному недофінансуванні дорожньої галузі, при гострому браку коштів на ремонт та експлуатацію доріг, дорожники постійно витрачають значні кошти на відновлення викрадених дорожніх знаків.

Служба автомобільних доріг у Львівській області закликає користувачів доріг не вчиняти актів вандалізму на автошляхах області, відповідально та бережно ставитися до державного майна, адже від наявності знаків та інших видів дорожнього обладнання залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя.

До відома, за ст. 185, частини 1 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ