На Львівщині назвали найгірші регіональні дороги

На Львівщині назвали найгірші регіональні дороги

На Львівщині перевірили стан регіональних доріг та їхню готовність до зимового періоду. За результатами обстежень, за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі до адміністративної відповідальності притягнули 20 посадових осіб.

За матеріалами Управління превентивної діяльності ГУ НП у Львівській області, на територіальних автодорогах державного та місцевого значення дорожні організації протягом року взагалі не проводили ямковий ремонт. Більшість місцевих доріг стали непроїзними.

Як інформує відділ комунікації Нацполіції області, найгіршими автодорогами Львівщини назвали:

― Р-40 Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня;

― Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш;

― Т-14-24 Сколе-Славське;

― Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка;

― Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, у межах Буського та Перемишлянського районів;

― О140203 Буське – Вузлове;

― О140901 Розділ – Жирова на ділянці Розділ – Новий Розділ – Ходорів;

― О141003 Мостиська – Краковець;

― С141714 Тершів – Лаврів – Грозьово, на території Старосамбірського району.

Окрім того, за результатами обстежень, на значній кількості автомобільних доріг загального користування не поновлено горизонтальну дорожню розмітку, незадовільною є підготовка до зимових умов вулиць, що обслуговуються комунальними організаціями.

І у населених пунктах вулиці теж в жахливому стані, відсутні дорожні знаки, решітки дощоприймачів та люків оглядових колодязів, пошкоджені пішохідні огородження. Таку ситуацію зафіксували у містах: Мостиська, Самбір, Дрогобич, Жовква, Рава-Руська, Новояворівськ, Старий Самбір та Пустомити.

За незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі до адміністративної відповідальності притягнуто 20 посадових осіб, з них 15 керівників дорожніх та 5 керівників комунальних організацій.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ