На Львівщині отруїлися діти: 33 особи госпіталізовно

Як інформує обласний департамент з питань цивільного захисту, 16 квітня о 21:10 год. від чергового лікаря медицини катастроф надійшло повідомлення про те, що в с. Родатичі Городоцького району в готельно-відпочинковому комплексі  з ознаками отруєння продуктами харчування перебувають діти віком 16-17 років, які прибули на Форум “Неформальна освіта Української академії лідерства”.
Попередньо: 15 квітня група в складі 120 дітей перебувала в м. Львові на перегляді фільму у Палаці Мистецтв і замовляла їжу за доставкою фірми “Холдинг емоцій ”FEST”.
Станом на 06:00 год. 18 квітня в Львівській інфекційній клінічній лікарні госпіталізовано 33 особи в стані середньої важкості з попереднім діагнозом ентеровірусна інфекція.
Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.
Складені поіменні списки захворілих, уточнено коло контактних із захворілими на місці виникнення спалаху. Проводиться медичне спостереження за контактними особами.
17 квітня в готельно-відпочинковому комплексі де відпочивали потерпілі, працювали спеціалісти ГУД СЕС у Львівській області.
Причини події – встановлюються.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ