На Львівщині поновили права більше півтори сотні дітей

Упродовж минулого року особлива увага ювенальних прокурорів приділялась захисту прав і свобод дітей, насамперед соціально незахищеної категорії. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, внаслідок пред’явлених прокуратурою позовів 3 дітей – сиріт отримали документи про право власності на житло на загальну суму понад 100 тис грн. На виконання ще 10 прокурорських позовів дітям соціально-незахищеної категорії виплачено майже 130 тис грн одноразової грошової допомоги та 30 тис грн спеціальної стипендії для трьох дітей шахтарів.

Також, прокуратура відреагувала заходами представницького характеру на незаконний випадок в одному із садочків у Самбірському районі, де 37 дітей із малозабезпечених сімей були позбавлені безкоштовного харчування. Позов прокуратури задоволено, відтак порушені права дітей поновлено.

Активно прокурори відстоювали в суді інтереси держави у сфері охорони дитинства. Так на даному напрямі до суду подано 18 позовів на суму 27,3 млн грн.

Зокрема, за позовами прокурорів поверталися приміщення навчальних закладів, які надавалися підприємцям в оренду для цілей непов’язаних з навчанням, або незаконно приватизовувались.

Загалом за результатами здійснення представницької діяльності прокурорами поновлено права 166 дітей та розпочато 15 кримінальні проваджень, 2 з яких уже скеровано до суду.

 

 

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ