На Львівщині відкрили ще один сервісний центр МВС

Цього тижня у Львівській області розпочав свою роботу територіальний сервісний центр 4648, який знаходиться у Старому Самборі. Відтак, на Львівщині тепер діють вісім сервісних центрів МВС. Про це інформує Сектор зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Львівській області.

«Минулого тижня у тестовому режимі запрацював територіальний сервісний центр 4648 у Старому Самборі. Впродовж декількох днів його роботу було налагоджено і тепер він працює на повну силу. Запрошуємо мешканців Старосамбірщини, а також інших міст звертатись у цей сервісний центр, адже територіальні сервісні центри працюють у режимі єдиного вікна, тобто послуги можна отримати незалежно від місця проживання.
Хочу наголосити, що ми відкриті до діалогу та співпраці, і у випадку, якщо клієнти центру побачать якісь недоліки або ж матимуть пропозиції стосовно діяльності установи, вони можуть звертатись до керівника даного сервісного центру, яким, до речі, став Василь Євгенович Солтис, або ж дзвонити на гарячу лінію за номером: 255-62-72/74»,- зазначив Олександр Плашовецький, в.о. директора регіонального сервісного центру МВС у Львівській області

Тепер у Львівській області діють вісім територіальних сервісних центрів, які знаходяться за адресами:
ТСЦ 4641 м. Львів, вул. Д. Апостола, 11
ТСЦ 4642 м. Дрогобич, вул. Трускавецька, 64
ТСЦ 4643 м. Золочів, вул. Львівська, 50
ТСЦ 4644 м. Самбір, вул. Східна, 216
ТСЦ 4645 м. Стрий, вул. Коссака, 11
ТСЦ 4646 м. Червоноград, вул. Козацька, 2
ТСЦ 4647 м. Новояворівськ, вул. Зелена, 3
ТСЦ 4648 Старосамбірський р-н с. Стрільбичі, вул. Яблунева,1КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ