На Львівщині виявили неблагополучну сім’ю: нетверезі батьки, антисанітарія та 7 дітей

За результатами перевірки однієї з сімей батьки можуть бути позбавлені батьківських прав за невиконання ними своїх обов’язків щодо їх виховання. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

 

Працівники ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції спільно з представниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації побували у малозабезпечених та соціально незахищених сім’ях.

Метою цих відвідин було виявлення фактів ухилення батьків від виконання своїх обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей. Водночас проводилася профілактична робота із соціально незахищеними категоріями сімей.

Під час перевірки однієї із сімей інспектор ювенальної превенції Анастасія Брик склала на батьків адміністративний протокол за ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Візит до цієї родини був не випадковим. Неблагополучна сім’я тривалий час перебуває на обліку, та, попри всі зусилля правоохоронців і соціальних служб, зміни на краще в ній не відбуваються. Цього разу перевіряючих чекала вже знайома картина: батьки у стані алкогольного сп’яніння, в помешканні антисанітарні умови, а семеро голодних напівроздягнутих дітей намагаються доглядати одне за одним.

Неповнолітні скеровані на обстеження до районної лікарні. Вирішується питання щодо позбавлення батьківських прав.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ