На Львівщині з підпільних гральних закладів вилучили понад півтисячі комп’ютерів та майже мільйон гривень готівки

Оперативники Управління захисту економіки вилучили 570 системних блоків та 900 тисяч гривень. Також обшуки пройшли у двох організаторів даної розгалуженої мережі гральних закладів. Щомісячний прибуток однієї контори складав від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень. За час відпрацювання припинено діяльністьпонад 100 гральних закладів на території країни.

Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській областізадокументували протиправну діяльність мережі букмекерських контор. У даних закладах відвідувачі мали доступ до азартних ігор. На комп’ютернійтехніці було встановлено спеціальне програмне забезпечення.

Окрім того, встановлені організатори мережі букмекерських контор – мешканці Львівської області 32-х та 39-ти років.

59 підпільних гральних закладів функціонували у Львові, Дрогобичі, Стрию, Жидачеві, Мостиській, Трускавці, Червонограді, Бориславі, Миколаєві, Кам’янці-Бузькій, Золочеві, Ходорові та Моршині.

Також, встановлено, що щомісячний прибуток з одного підприємства мережіскладав від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень.

Оперативники УЗЕ  та слідчі обласної поліції провели 61 санкціонованійобшук за місцем знаходження гральних закладів та у помешканняхорганізаторів.

Поліцейські вилучили 570 системних блоків комп’ютерів із інстальованимспеціальним програмним забезпеченням, об’єднаних у єдину мережу букмекерських контор. Окрім обладнання, 900 тисяч гривень, а такожчорнові записи та щоденні звіти адміністрації контор.

Вже тиждень на території країни тривають заходи по припиненню діяльностіпідпільних гральних закладів.  Упродовж цього періоду працівникиструктурних підрозділів Департаменту захисту економіки припинилидіяльність 101 грального закладу.

Поліцейські вилучили 1244 одиниць грального обладнання, з них 31 гральний автомат, 1213 одиниць комп’ютерної техніки та 1,3 мільйонигривень, одержаних від гравців.

Загальна сума вилучено обладнання становить 5 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що з 5 грудня розпочались оперативно-профілактичнівідпрацювання з припинення діяльність незаконного грального бізнесу на території держави. Про це заявив заступник Голови Нацполіції – начальник Департаменту захисту економіки Ігор Купранець під час відеоселекторноїнаради.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ