На Львівщині затвердили програму енергозбереження для населення

Сьогодні, 27 грудня, під час засідання сесії ЛОР затверджено Програму енергозбереження для населення, яка передбачає фінансування у 2017 році у сумі 18 млн грн.

За словами директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайла Мельника, прийнята програма містить нововведення: поділ території на чотири групи відповідно до фінансової спроможності територіальних громад, тобто мешканці бідніших районів отримають більшу частку відшкодування, а багатші – дещо меншу.

На разі у всіх районах області триває робота з розробки нових програм на 2017 рік, які будуть долучатись до співфінансування з обласною і державною програмами, що сприятиме кращому задоволенню потреб мешканців.

Крім того, Михайло Мельник розповів, що програма передбачатиме особливості відшкодування витрат на встановлення обладнання альтернативної енергетики.

Слід зазначити, що цьогоріч програмою скористалося більше 7 тис мешканців області і це додатково інвестувало в економіку Львівщини понад 120 млн грн.

Програма демонструє свою ефективність і Львівщина залишається лідером в Україні з видачі кредитів на потреби енергозбереження для населення.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ