На Львівщині затвердили Стратегію розвитку регіону до 2020 року

На Львівщині затвердили Стратегію розвитку регіону до 2020 року

Львівська облрада затвердила Стратегію розвитку Львівської області на період до 2020 року. За це рішення під час сесії Львівської обласної ради у вівторок, 29 березня, проголосували 67 депутатів, інформує «Вголос».

 

За словами заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського, документ почали розробляти у 2010 році. Стратегія є державною і подібні документи приймають усі громади області, райони та міста.

 

У Стратегії визначено п’ять цілей розвитку Львівщини: конкурентоспроможна економіка, забезпечення належної якості життя людей, відкриті кордони, розвинуте село та туристична привабливість регіону. Згідно з цим документом пріоритетними у розвитку економіки визначені машинобудування, військово-промисловий комплекс, сфера інноваційних технологій, наука й освіта.

 

Ростислав Замлинський розповів, що, на думку розробників документа, Львівщина до 2020 року стане активним провідником євроінтеграційних ідей, розвиватиме міжнародне співробітництво, прикордонну інфраструктуру та активно використовуватиме міжнародну технічну допомогу.

 

Водночас багато документів документ назвали декларативним і наголосили, що у ньому відображені далеко не всі проблеми та перспективи Львівської області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ