На Львівщині зустрілися міністри оборони України та Канади

Сьогодні на Львівщині в межах робочого візиту зустрілися міністр оборони України Степан Полторак та міністр Національної оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан.

 

Зустріч керівників оборонних відомств відбулася на базі міжнародного Центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, передає «Вголос».

 

Перебуваючи на полігоні, міністри обговорили наявні програми військового співробітництва між Україною та Канадою, а також ознайомилися з навчально-тренувальною базою центру, відвідали комплекс лазерної імітації бойових дій MILES, заняття за участю канадських інструкторів, спостерігали за практичним виконанням вправ зі стрілецькою зброєю, наданням першої медичної допомоги в бойових умовах тощо.

 

Генерал армії Степан Полторак зазначив, що співпраця з військовими Канади є цінною для України.

 

«Сьогодні відбулася конструктивна розмова, під час якої ми розглянули питання, пов’язані з оновленням договору між нашими відомствами. Плануємо проводити підготовку наших військових з інструкторами збройних сил Канади. Також нам дуже потрібна дорадча допомога Канади. Переконаний, що це принесе лише користь для нашого  оборонного відомства. Вірю, що співпраця буде тільки поліпшуватися», – підкреслив міністр.

 

Своєю чергою, міністр Національної оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан відмітив професіональний рівень тренувань військових, які пройшли підготовку боєм, і високий рівень канадських інструкторів.

 

«Канада тут не лише для допомоги українським військовим. Ми тут для того, щоб ділитися нашими знаннями, а також для поглиблення співпраці. Оскільки є багато канадських кампаній, які хочуть прийти працювати в Україну», – запевнив міністр.

 

Водночас він акцентував увагу на унікальності стосунків між Україною та Канадою.

 

«Стосунки між Україною та Канадою є унікальними. І в цьому випадку йдеться не лише про дві держави. Я говорю про живі стосунки між людьми, між військовими», – підкреслив Харджит Сінгх Сейджжан.

 

У двосторонній зустрічі керівників оборонних відомств узяв участь і почесний посол Канади в Україні Роман Ващук. На його думку, програми спільних навчань цінні тим, що в них включено бойові українські реалії.

 

«Військові не лише обмінюються власним досвідом, основаним на бойових діях, а й адаптуються один до одного. Це важливо», – сказав посол.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ