На Львівському бронетанковому відзначили День танкіста

Сьогодні, 8 вересня, на державному підприємстві «Львівський бронетанковий завод» відзначили День танкіста. Зокрема, під час святкування на заводі презентували маневреність танку в дії.

 

Також сьогодні на підприємстві презентували унікальний прилад, який розробила львівська ІТ компанія «EdPro». Це інтерактивна панель, яку можна використовувати в навчальних цілях як військового особового складу із технічними характеристиками бронетанкової техніки, так і при конструкторських розробках військової техніки.

 

Також з нагоди Дня танкіста відзначили найкращих працівників заводу за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань з виготовлення, ремонту і відновлення бронетанкової, військової автомобільної техніки. Почесні грамоти працівникам вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

«Я би вас просив – коли ви робите шов між двома броньованими плитами, коли ви переоснащуєте будь-який агрегат і прилад, пам’ятайте – це чиєсь життя. Поршу щоб до кожної техніки ви відносились не як до заліза, а як до живої істоти, яка когось захистить, збереже або врятує» – зазначив під час виступу голова Львівської ОДА Олег Синютка.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ