На Львівському Суспільному за конкурсом обрали менеджера філії

На Львівському Суспільному за конкурсом обрали менеджера філії

За результатами відкритого конкурсу менеджером Львівської філії НСТУ обрано Олександра Бузюка. Він здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить телеканал ТРК “Львів” і “Львівське радіо”.


Пан Олександр має досвід створення медіа “з нуля”: був співзасновником “Громадського радіо”, обіймав керівні посади у правлінні ГО “Громадське радіо” у 2010-2018 рр. Раніше працював на запуском каналу “Духовність” мережі “Всі голоси України”, а також у сфері організації заходів і PR-акцій (ТОВ “Міжнародний виставковий центр”; ТОВ “Телерадіокомпанія Рівне-1”; ЗАТ “Інтербудмонтаж”). Олександр Бузюк є експертом у фінансовому управлінні, кадровому управлінні та стратегічному плануванні.На конкурс менеджера Львівської філії 10-23 травня свої документи подали 5 кандидатів.

Нагадаємо, що вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій не призначали, а обирали на відкритому конкурсі. Також вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання.

У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера.

Дізнатись більше про процес відбору можна на головному сайті Суспільного.

Фото Діани Поладової , «Суспільне мовлення» Detector mediaКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ