На облаштування початкових класів уряд дасть мільярд

Уряд України в рамках проведення освітньої реформи розпочинає реалізацію перших пілотних проектів програми “Нова українська школа”, а також дає старт модернізації початкової освіти і виділяє на ці цілі 1 млрд грн. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман,  повідомляє Урядовий портал.

 

“Ми виділимо 1 млрд грн на модернізацію навчального процесу в початковій школі”, – сказав він.

 

Гройсман зазначив, що йдеться передусім про матеріально-технічне оснащення класів, які мають стати додатковим інструментом для вчителів та взірцем нових підходів в освіті маленьких українців.

 

Окрім того, глава уряду підтвердив, що в проект бюджету на 2018 рік уряд закладає 25-відсоткове підвищення зарплат вчителів: “Ми маємо забезпечити подальше підвищення зарплати українським вчителям. Тому в бюджеті на наступний рік буде чергове підвищення – в рамках 25%”.

Він звернув увагу, що заплановане збільшення зарплат стане наступним кроком уряду з підвищення престижу праці українського вчителя. Першим кроком було 50-відсоткове збільшення зарплат, впроваджене з січня поточного року.  

“Соціальна сфера повинна бути готова до 1 вересня. Особлива увага – підготовці житлового фонду, дошкільних установ, шкіл, лікарень”, – зазначив Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0