На підтримку військових формувань Львівщини – 11 млн грн

У вівторок, 21 березня, Львівська обласна рада затвердила Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань дислокованих на території Львівської області на 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

 

В межах цієї програми передбачено фінансовий ресурс на підтримку військових частин, розташованих на території Львівської області. Зокрема, на покращення їх матеріально-технічної бази,  ремонт та придбання комплектуючих, автозапчастин для техніки, придбання майна для бойової підготовки та медичної служби. Всього на зазначені заходи  з обласного бюджету скерують 11 млн грн.

 

На Львівщині налічується 32 військових формування.

 

Також депутати розглянули та ухвалили Програму підтримки органів та установ Державної пенетенціарної служби Львівської області на 2017 рік – обсяг фінансового ресурсу становить 1 млн грн, Обласну цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Львівській області «Безпечна Львівщина» на 2017 рік – 1 млн грн та Програму протидії тероризму у Львівській області на 2017 рік – 1,5 млн грн.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ